České potápěčské centrum Ko Phi-Phi, Thajsko

image001.jpg

„České potápěčské centrum Ko Phi-Phi“ se přestěhovalo na sousední ostrov Phuket a přejmenovalo na „České potápěčské centrum Phuket“, služby a tým zůstává stále stejný! :)

V této sezóně (zima 2016/2017) je naše potápěčské centrum otevřeno od 1.12.2016 do 28.2.2017 (prosinec, leden a únor).

Kdo jsme?

"České potápěčské centrum" na ostrově Phuket bylo založeno v roce 2009, původně jsme sídlili na sousedním ostrově Ko Phi-Phi. Účelem našeho centra je nabízet českým a slovenským zákazníkům kurzy potápění PADI a starat se o naše zákazníky.

Pomůžeme vám naplánovat vaší dovolenou tak, abyste jí měli plnou krásných zážitků i mimo potápění (jóga, trekking, buddhistické kláštery, objevování ostrovů na sever a na jih od Phuketu atd.). Všeobecné informace o dovolené v Thajsku s návrhem itineráře najdete na této stránce: http://www.hypno.cz/thajsko.

Pro představu jak vypadá kurz potápění s námi, tady je video: http://www.vimeo.com/15217443


Akce „Ubytování na Phuketu zdarma“:

Každý, kdo si s námi udělá od 1.12.2016 do 28.2.2017 třídenní potápěčský PADI Open Water kurz, bude mít ubytování u nás na Phuketu po dobu kurzu zdarma. Další podmínky a rezervace termínů najdete na této stránce: http://www.hypno.cz/phuket/ow .


Naše kurzy PADI

V ceně kurzu a fun divingu je zahrnuto vše, tedy instruktor, doprava lodí, veškeré pomůcky, literatura, občerstvení atd. Kurzy probíhají v přátelské atmosféře, v malých skupinkách (max. 4 studenti) a v češtině nebo v angličtině podle přání zákazníků.

1) Kurz na certifikát "PADI Open Water Diver", 3 dny - 13800 Bahtů, kurz je určen úplným začátečníkům, kteří se ještě nikdy nepotápěli, s tímto certifikátem se potom můžete potápět kdekoliv na světě.

2) Kurz na certifikát "PADI Advanced Diver", 2 dny - 11300 Bahtů, s tímto certifikátem se můžete potápět na složitějších lokalitách, napr. v Indonésii je běžné požadovaný. Pokročilejší kurzy (napr. EFR, Rescue Diver, Divemaster) také vyučujeme.

Jeden thajský Baht odpovídá cca 0,7 Kč, aktuální kurs najdete na http://www.cnb.cz .

Dále máme cenové zajímavou nabídku 4-denních zájezdu na potápění na Similan Islands a Surin (liveabord na lodi). Tyto lokality jsou známé jako jedny z nejlepších míst na potápění na světě. Pokud byste měli zájem o tento zájezd, rádi vám zašleme bližší informace mailem.

image005.jpg

Jak se k nám dostanete?

Nejvýhodnější je koupit si zpáteční letenku z Prahy na Phuket (cca 14000Kč (například na http://www.pelikan.cz). Naše potápěčské centrum sídlí v Patongu na západním pobřeží, kde jsou krásné pláže a místa vhodná pro učení kurzů potápění pro začátečníky. Pokud budete mít zájem, můžeme vás vyzvednout přímo na letišti a dopravit rovnou k nám.

aw.jpg

Výhody potápění s námi

1) S námi se potápíte v jednom z nejkrásnějších tropických moři na světě, podmínky jsou tu pro potápění ideální, stabilní teplota moře je 29 stupňů Celsia, viditelnost 20-30 metrů, v moři je spousta ryb a dalších vodních živočichů, běžné jsou například mořské želvy, které tu potkáváme každý den.

2) S námi se potápíte že zkušeným týmem potápěčských instruktorů PADI, který má dlouholeté zkušenosti a k dispozíci kompletní potápěčskou infrastrukturu a výbavu. Od roku 2009 jsme vychovali stovky spokojených a bezpečných potápěčů.

3) Všechny naše kurzy jsou v českém jazyce, máme kompletní materiály v češtině a veškerá komunikace probíhá v našem mateřském jazyce. Na požádání můžeme vyučovat kurz i v angličtině nebo v jiném evropském jazyce.

4) Ceny kurzů s námi jsou výrazně nižší než v České republice.

Pokud vás zaujala naše nabídka kurzu potápění v krásném tropickém moři kolem našeho ostrova, napište našemu manažerovi Alefovi na náš veřejný profil na Facebooku:  https://www.facebook.com/alef.praha a pokud nejste na Facebooku, tak na náš kontaktní mail: alefpraha@centrum.cz , rádi odpovíme na veškeré dotazy! 

bp.jpg

Přijeďte k nám na Phuket, postaráme se o vás!

Váš tým „Českého potápěčského centra Phuket“